Заряджено ASUS. Технології як витвір мистецтва.

ASUS пропонує продукцію для тих, хто шукає досконалі речі. Фахівці світового класу, що займаються дослідженнями та розробкою в ASUS, створюють дійсно досконалі технічні вироби відповідно до девізу компанії – «У пошуках неймовірного». Наше прагнення до досконалості підтверджується більше ніж трьома тисячами нагород, які ми отримуємо щороку. Згодом ця продукція надходить до партнерів ASUS: найкращих виробників систем, які створюють на їх основі надзвичайні комп’ютери різної конструкції та функціональності, від швидких міні-ПК до масивних та потужних систем з рідинним охолодженням. «Заряджено ASUS» означає ексклюзивність. Це означає потужність. Це технології, які є витвором мистецтва.

Материнські плати №1 у світі

Понад 10 років поспіль ASUS є беззаперечним лідером світового ринку материнських плат. Материнські плати ASUS відзначені найбільшою у світі кількістю нагород та є найкращими з будь-якої точки зору: вони одночасно інноваційні, зрозумілі, стабільні та надійні у використанні. Починаючи з 1989 року у світі було продано понад 500 мільйонів материнських плат ASUS. Обирайте найкращих!

Відеокарти №1 у світі

ASUS є виробником найбільш інноваційних відеокарт у світі. Відеокарти ASUS виготовляються за ексклюзивною технологією Auto-Extreme, що означає перший та єдиний в індустрії на 100% автоматизований процес виробництва, який гарантує високу якість та надійність продукції. Завдяки ексклюзивним технологіям охолодження та інтуїтивно зрозумілому програмному забезпеченню відеокарти ASUS дарують неймовірні можливості для любителів комп’ютерних ігор, прокладаючи їм шлях до перемог.

Ігрові монітори №1, якість та безпека підтверджені TÜV

Компанія ASUS відома як розробник новаторських рішень для моніторів. У нових моніторах ASUS реалізована функція фільтрації до 70% синьої складової світла, що може чинити шкідливий вплив на зір. Монітори ASUS є володарями найбільшої в індустрії кількості сертифікатів від TÜV Rheinland — провідного у світі незалежного постачальника послуг з тестування дисплеїв.

Найкращі мережеві рішення

Мережеві рішення ASUS базуються на чотирьох основних принципах: широке покриття мережі Wi-Fi для стабільного з’єднання; легкість налаштування та адміністрування за допомогою зручних засобів: мобільного додатка ASUS Router та інтерфейсу ASUSWRT; надійний захист мережі завдяки технології ASUS AiProtection; бездоганна якість та надійність, підтверджені нагородами.

Оптичні приводи з підтримкою довговічних дисків

Оптичні приводи ASUS мають підтримку довговічних оптичних носіїв формату M-DISC™ з терміном служби в 1 тисячу років — ідеального засобу архівного зберігання особливо цінних даних. Запис здійснюється на шар запатентованого матеріалу, стійкого до екстремальних умов, що гарантує збереження даних на ціле тисячоліття.

Високоякісні звукові карти

Звукові карти ASUS створені, щоб задовольнити потреби найвимогливіших користувачів. Вони розроблені на базі компонентів аудіофільського класу та з увагою до найдрібніших деталей. Високе співвідношення сигнал-шум (SNR), якісний підсилювач для навушників та неймовірний багатоканальний звук – це сильні сторони звукових карт ASUS, що є найкращим вибором для мультимедійних розваг та ігор.

КУПИТИ ПК ЗАРАЗ!
Заряджено ASUS Чому обирають ASUS?